660 313 091 Start
660 313 091 muszynaapartamenty@gmail.com

Rodzinne Apartamenty na ulicy Zazamcze w Muszynie - raj dla rodzin z dziećmi


Raj dla rodzin z dziećmi dzięki bliskości potoku Szczawnik nad którym można plażować, urządzić piknik lub wybrać się do "Rodzinnego Parku Rekreacji nad Szczawniczkiem".

Nasze apartameny w Muszynie przy ulicy Zazamcze - atuty miejsca:
- bliskość Potoku Szczawnik
- bliskość "Rodzinnego Parku Rekreacji nad Szczawniczkiem"

 muszyna apartamenty rodzinne zazamcze  muszyna apartamenty zazamcze   

Nasze apartamenty na ulicy Zazamcze znajdują się tuż nad urokliwym potokiem Szczawnik. Po obu stronach kaskad wodnych, na potoku znajdują się miejsca do plażowania. Woda w potoku jest na tyle czysta że latem dzieciaki będą mogły skorzystać z kąpieli w wodach Szczawniczka. Brzegi potoku Szczawnik to także wspaniałe miejsce na urządzenie pikniku. Znajduje się tu wiele urokliwych zakątków, gdzie można rozłożyć koc, odpocząć i zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Czyste powietrze, szum wody i piękne widoki tworzą doskonałą atmosferę do relaksu. Atrakcją Szczawniczka są także wszechobecne kaczki, dlatego nie zapomnijcie o jakimś pokarmie dla nich lub złotówkach do „kaczkoamtu”.
 

"Rodzinny Park Rekreacji nad Szczawniczkiem"

Apartamenty Style na ulicy Zazamcze znajdują się także tuż przy „Rodzinnym Parku Rekreacji nad Szczawnikiem”

muszyna apartamenty rodzinne  apartamenty muszyna zazamcze nad szczawniczkiem   

Są w nim urządzenia do ćwiczeń i place zabaw oraz rekreacji, ścieżki spacerowe, stylowe altany wypoczynkowe, pump track, plaże, bar bistro, gdzie wypijecie kawę i zjecie lody czy ciastko. W północnej części znajduje się ogólnodostępna, pijania wody mineralnej Józef.

Rodzinny Park Rekreacji nad Szczawniczkiem został podzielony na kilka stref: strefy dla dzieci (ścianka wspinaczkowa i drewniane urządzenia placu zabaw), strefy aktywnego seniora oraz edukacyjno-rozrywkowej strefy leśnej. W jego skład wchodzi pumptrack - specjalny tor wyczynowy do jazdy na rowerach, rolkach i deskorolkach.

muszyna apartamenty zazamcze   apartamenty muszyna zazamcze

 

Zobacz apartamenty

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

ZADZWOŃ - REZERWUJ